Asansör Kiralama

İstanbul Kiralık Asansör

Asansör Kiralama hizmeti günümüzde firma ve kişiler tarafından nihai kullanıcı olarak kullanıldığı gibi, evden eve nakliyat firmaları tarafından da yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. İstanbul’un tüm bölge ve semtlerinde, asansör kiralama hizmeti veriyoruz. 1. kattan 25. kat’a kadar, asansörlü taşıma yapacak, kiralık asansörlerimiz mevcuttur.

 

İstanbul Kiralık Asansör, Eksen Taşımacılık bünyesinde faaliyet göstermektedir. 20 yıldan daha fazla bir süredir, evden eve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ev, iş yeri, ofis taşımacılığı alanlarında asansör kullandığı gibi, inşaatlarda yük taşımacılığı ve mobilya sektöründe eşya taşımacılığı asansörü olarak, kiralık asansör hizmeti vermektedir.

 

Asansör kiralamak son derece basit. Asansör kiralamak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Asansöre ihtiyacınız olduğu gün ve saatte, istediğiniz özelliklerde bir asansör sizin adınıza rezerve edilecektir. Asansör Kiralama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

SEO Call Now ButtonHemen Ara